7 Eylül 2010 Salı

İstanbul 'Fashions Night Out'u bekliyor..

“Fashion's Night Out”, bu yıl ilk kez İstanbul'da da gerçekleştirilecek. Etkinlik Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşı olmak üzere, İstanbul'un üç büyük alışveriş noktasındaki mağazaları kapsayacak.


"Fashion's Night Out" İstanbul’da, 16 Eylül 2010 Perşembe gecesi Nişantaşı'nda Valikonağı Caddesi'nden Abdi İpekçi ve Teşvikiye Caddesi sonuna kadar, İstinye Park ve Bağdat Caddesi'nde Suadiye ve Erenköy arasındaki tüm mağazaları kapsayacak şekilde yapılacak.
Vogue Dergisi’nin öncülüğünde geçen yıl ilk kez aralarında New York, Paris, Londra ve Milano'nun bulunduğu 13 şehirde gerçekleştirilen etkinlik moda ve perakende sektörünü canlandırmak amacıyla yapılıyor.
Sadece 1 geceliğine yapılan, katılımcılarına yüzde 15-20 oranında satış artışı getiren ve müşteri trafiğini de yüzde 20 dolayında artıran etkinlik; bu yıl aralarında Türkiye'nin de olduğu Vogue Dergisi’nin yayınlandığı 13 ülkede düzenlenecek.
“Fashion's Night Out”ta mağazalar saat 24.00'e kadar açık kalıyor. Markalar, bu özel gecede müşterilerine yönelik etkinlikler düzenliyor. Etkinliğe tasarımcılar, ünlüler, modeller, moda editörleri ve sektörün önde gelen isimleri katılıyor.
.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...